Вход
Календар області сезону 2010 року серед команд другої ліги
24.08.2010 19:06
Календар ігор чемпіонату Херсонської області серед команд другої ліги сезону 2010 року
(Перше коло)

 

   5 червня    
  “Придніпровський” (Горностаївка) – “Старт” (Верхній Рогачик) 1:3  
  “Бджоляр” (Чкалове) – “Лепетиха” (Велика Лепетиха) 1:0  
  “Темп” (Микильське) – “Лідер-Кристал-2” (Казацьке) 10:1  
  “Колос” (Чорнобаївка) – “Перлина” (Нова Каховка) 6:0  

 

 

12 червня   19 червня
“Старт” -  “Перлина” 2:0 “Бджоляр” – “Старт” 1:1
“Лідер-Кристал-2”  - “Колос” 0:1 “Темп” – “Придніпровський” 9:0
“Лепетиха” “Темп” 0:9 “Колос” - “Лепетиха” 8:0
“Придніпровський” – “Бджоляр” 3:3 “Перлина” – “Лідер-Кристал-2” 2:2

 

26 червня

  3 липня
“Старт” – “Лідер-Кристал-2” 1:1 “Темп” – “Старт” 7:0
“Лепетиха” – “Перлина” 2:0 “Колос” – “Бджоляр” 7:1
“Придніпровський” – “Колос” 0:7 “Перлина” – “Придніпровський” 3:0
“Бджоляр” – “Темп” 0:13 “Лідер-Кристал-2” – “Лепетиха” 3:4

 

10 липня

  17 липня
“Старт” – “Лепетиха” 2:2 “Колос” – “Старт” 8:3
“Придніпровський” – “Лідер-Кристал-2” 0:4 “Темп” – “Перлина” 13:0
“Бджоляр” – “Перлина” 1:2 “Лідер-Кристал-2” – “Бджоляр” 8:0
“Темп” – “Колос” 0:1   “Лепетиха” – “Придніпровський” 7:1

  

     (Друге коло)

 

  7 серпня    
  “Старт” – “Придніпровський” 4:0  
  “Лепетиха”  - “Бджоляр” 3:2  
  “Лідер-Кристал-2” -  “Темп” 9:1  
  “Перлина”  - “Колос” 0:5  

 

14 серпня    21 серпня
“Перлина” – “Старт” 3:2 “Старт” – “Бджоляр” 3:2
“Колос” – “Лідер-Кристал-2” 3:2 “Придніпровський” –“Темп” 0:1
“Темп” - “Лепетиха” 8:1 “Лепетиха” – “Колос” 0:2
“Бджоляр” - “Придніпровський” 3:3 “Лідер-Кристал-2” –“Перлина” 0:0

                28 серпня                4 вересня  
“Лідер-Кристал-2” – “Старт” 2:1 “Старт” – “Темп” 0:3
“Перлина” – “Лепетиха” 3:3 “Бджоляр” - “Колос” 0:4
“Колос” – “Придніпровський” +:- “Придніпровський” – “Перлина” 1:3
“Темп” – “Бджоляр” 10:1 “Лепетиха” - “Лідер-Кристал-2” 3:3

                 

11 вересня

          

18 вересня
“Лепетиха” – “Старт” 0:1 “Старт” – “Колос” 0:1
“Лідер-Кристал-2” – “Придніпровський” 2:1 “Перлина” – “Темп” 0:6
“Перлина” “Бджоляр” 6:3 Лідер-Кристал-2” - “Бджоляр” 4:1
Колос” – “Темп” 1:2 “Придніпровський” -“Лепетиха” 0:2
 
Главная